All for Joomla All for Webmasters
Hakkımızda

Persa Kozmetik  2017 yılında kurulmuştur. Kurucu üyelerin kozmetik ve satış sektördeki 10 yılı aşkın tecrübe ve birikimi bu alanda bizleri güçlü kılan en önemli özelliğimizdir. Dünyada ve Türkiye pazarında kendini kanıtlamış marka ve ürünlerin dağıtıcılığını yapan firmamız.  

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak müşteri istek ve benlentileri yerine getirecek şekilde kozmetik ve  sarf malzemelerin ithalatı ihracatı satışı ve satış sonrası hizmetkeri bulunan kaliyeti ilkesi olarak benimseyen gerek yurt içi gerekse yurt dışı firmalarla bağlantıları olan bir firmadır.

Misyon

Persa Kozmetik; tecrübeli çalışanlarıyla kozmetik kurum ve kuruluşlarına zamanında ve kaliteli hizmet götürerek farkındalığını ortaya koymuştur.Persa kozmetik olarak; Türkiye'de ki tüm kozmetik kurum ve kuruluşlarına dünya standartlarında ki ürün yelpazemizi genişleterek  sunmayı, kaliteli ,güvenilir ve süreklilik arz eden hizmetlerimiz ile  lider kuruluş olmayı hedeflemekteyiz

Vizyon

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. Persa Kozmetik, sektörde yıllar boyunca sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi birleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar ve eğitimli satış kadrosuyla kullanıcıya özel çözümler sunar. Ayrıca verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda etkili ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması firmamız için büyük önem taşımaktadır.